سایلنسر

سایلنسر، صدا خفه کن و آکوستیک  برای کاهش نویز صدا ارتعاشات آهن به کار می‌رود. بسیاری از دستگاهای خنک کنده وقتی شروع به کار می کنند تولید سروصدا ونویز ایجاد می شود علت این سروصدا چرخش فن وبرخورد هوای سرد یا گرم بافشار زیاد به دیوارهای کانال هوای می‌باشد. 


امکان ساخت انواع سایلنسر،صداخفه ،صداگیر،کن در ابعاد وطرح‌های مختلف به صورت گرد، چهارگوش، مربع، مستطیل وجود دارد.


برای سایلنسر کردن یا خفه کن صدا این محصول با مهندسی به طور  خاص برای کنترل سرو صدا هوا در کانال‌ها،دهانه‌ها،دستگاه ،درساختمان های وبرجهای عظیم،دربیمارستان‌ها،ویا مراکز خرید،اتاق کنفراس ،هتل‌ها،طراحی می‌شود. 

 صدا خفه کن های صنعتی به صورت سفارش مشتری طراحی‌ میشود صدا خفه کن یا سایلنسر بیشتر در ژنراتور تولید برق ویا بین کانال‌ها استفاده می شود. تضعیف انسداد، توانایی صدا خفه کن،سایلنسر ،یا،صداگیر، برای کاهش نویز در داخل کانال تهویه است، که عموما به واسطه فن ایجاد می شود. این اندازه گیری به عنوان تفاوت بین سطح قدرت صدا تا جریان و سطح قدرت صدا در پایین سد سنسور، هر دو بیان شده در اکتا و سوم و بدون جریان هوا اندازه گیری می شود.


صدا خفه کن های کانال صنعتی

ورودی به داخل یا خارج از محیط های پر سر و صدا سیستم های اولیه برای استفاده از صدا خفه کن های کانال صنعتی هستند. این شامل اتاق های تاسیسات ، ساختمان های تهویه و... است. تصور کنید که چقدر سخت است که در یک اتاق کنفرانس با سر و صدا یک موتور فن کار کند یا در یک بیمارستان که نیار به آرامش و تمرکز دارد این صدا به گوش برسد. در ادامه با مواد سازنده سایلنسر صدا آشنا خواهید شد.


مواد سازنده سایلنسر صدا

مواد سازنده سایلنسر صدا به صورت زیر شرح داده شده است:

  • پوشش گالوانیزه، کربن و فولاد ضد زنگ
  • فرمت کانال
  • تمام ساخت و ساز جوش داده شده 
  • پشم سنگ. عایق سوتی 
  • محوری فشار قوی استوانه ای
  • رفلکتور هسته ای آکوستیک ساده
  • رسانه های صوتی محافظت شده با ورق گالوانیزه ورق سوراخ شده


ما با مهندسین ومتخصصین، باتحلیل وسنجش صدا ومطالعه، امکان مشاوره آکوستیک ارائه می‌دهیم تا اطمینان حاصل شود که محصولی که خریداری می کنید مناسب نیاز شماست. سلیلنسر در دو نوع استاندارد و با مشخصات آیرو دینامیکی برای کاهش صدا موجود می‌باشد.


قیمت سایلنسر

برآورد هزینه صدا خفه کن بعد از بازدید محل کار، نصب سایلنسر و برآورد جنس مصرفی به مشتری گفته می شود.

بازدید از محل نصب در تهران و البرز رایگان می‌باشد.